Nově v prodeji dárkové poukazy na lekce relaxace - skvělý tip na vánoční dárek !

31.10.2018

Nevíte, čím obdarovat své nejbližší, kolegy či přátele? Máme pro Vás skvělý tip ! Nově máte možnost zakoupit dárkové poukazy na lekce relaxace u nás v příjemném a uvolněném prostředí. 

Pro koho jsou skupinky určeny?

Pro každého od 15ti let, kdo by se rád naučil více vnímat své tělo a pečovat o svou duševní stránku. V našem každodenním životě jsme často vystaveny mnoho shonu a stresu, který má vliv jak na naší psychiku, tak i na naše tělo. Skrze uvědomění si sebe samých a zastavení se v přítomném okamžiku lze s tímto stresem a shonem bojovat a v dlouhodobém horizontu i mírnit jeho účinky. Smyslem relaxace je především naučit se vnímat a prožívat přítomný okamžik a usměrnit tak tok našich myšlenek směrem k našemu tělu a vnitřnímu prožívání.

Co od relaxace očekávat?

Relaxace trvá zpravidla 90 minut. Lekce obsahuje několik částí a sice: Úvod metody a její nácvik, samotná relaxace a následné zhodnocení prožitků a dojmů z ní. Relaxace probíhá na podložkách v relaxační místnosti v příjemné atmosféře. Cena poukazů se pohybuje dle počtu lekcí od 500 Kč do 850 Kč.

Co s sebou?

Především odhodlání užít si chvilku času pro sebe, pohodlné oblečení (v centru je možné se převléci) a pro zimomřivé teplejší ponožky :-).

Jak a kde mohu poukaz zakoupit ?

Stačí se zvolit typ poukazu - tedy zda-li máte zájem o poukaz na 2, 3 nebo 4 lekce. Ceny jednotlivých poukazů naleznete zde. Pro objednání pak stačí zaslat typ vybraného poukazu na e-mail: berkova@a-jem.cz nebo si pro poukaz přijít osobně. Stačí mne informovat na telefonním čísle 728414175.

V případě zájmu se lze také objednat i na individuální relaxaci či na soukromou lekci relaxace (například pro skupinu přátel, rodinu či kolegy z práce).

Těšíme se na Vás !