Nově zavádíme zvýhodněnou cenu za konzultace pro studenty !

20.09.2018

I my jsme byli studenty, a tak moc dobře víme, jak je těžké v tomto období našetřit nějakou tu korunu a zároveň nepřijít o zábavu s vysokoškolským životem spojenou. Proto jsme se rozhodli zavést pro vás studenty zvýhodněnou cenu za individuální konzultaci. Psychologické poradenství tak můžete využít za 450 Kč, místo klasické ceny 600 Kč.

Proč psycholog pro vysokoškoláky?

Bohužel se stále velmi málo mluví o tzv. období vylétávání z hnízda, které je v utváření identity každého z nás klíčové a může být spjato s pocity smutku, lítosti, úzkostí, strachu z budoucnosti či pochybností o nás samých. Je to období odchodu od rodiny, samostatnosti, nové školy, prvních vážných partnerských vztahů a intimity, navazování nových vztahů s přáteli a naopak odchod přátel z dob minulých. Celkově lze říci, že se jedná o jedno z nejnáročnějších a nejcitlivějších období v životě člověka, které je však v současnosti stále opomíjeno a jeho váha podceňována. A právě proto, bychom touto cestou snížené ceny chtělu vás studenty v tomto období skrze naši péči, společné sdílení, podporu a přijetí podpořit. Prošel si tím každý z nás, nejste v tom sami

A jaké jsou podmínky pro zvýhodněnou cenu?

Stačí Vám pouze platný doklad o studiu a věk v rozmezí 18 až 26 let. Vzhledem k tomu, že jste již plnoletí, není potřeba souhlas rodičů. Stačí se jen prostřednictvím sms zprávy (+420 728 414 175) nebo e-mailu (psycholog@a-jem.cz) objednat na sezení.

Co Vám můžeme nabídnout?

Psychologická sezení zaměřená na Vaše aktuální pocity a jejich zmapování, podporu v aktuálním období, sdílení Vašich zážitků, starostí, radostí či obav. V případě zájmu klienta můžeme zmapovat i oblast profesní orientace či poradenství v oblasti vzdělávání. Společně můžeme také přijít na vhodné strategie zvládání tohoto období.

Těším se na Vaši návštěvu,

A.