Lektoři kroužků

Seznamte se s členy našeho týmu 

Bc. Veronika Votroubková

lektorka pohybového kroužku Kostík

Naše lektorka Veronika vystudovala fyzioterapii na vysoké škole UJEP a nyní se věnuje zejména nejmladším pacientům. Rehabilitaci dětí se věnuje v Ústecké EUC klinice na oddělení fyzioterapie. Tato práce jí velice naplňuje a bere jí jako své poslání. Pomáhá dětem znovu se navrátit do plnohodnotného života po prodělání různých traumat a snaží se usnadnit život dětským pacientům s jakýmkoliv zdravotním hendikepem. V neposlední řadě pomocí preventivního cvičení a edukací režimových opatření se snaží zabránit vzniku vadného držení těla nebo plochonoží. Protože nových poznatků není nikdy dost, ráda se neustále vzdělává na různých seminářích, konferencích a odborných kurzech. Momentálně se i během práce dálkově věnuje studiu na FTVS UK. 


Ve svém volném čase je aktivní sportovkyní širokého záběru od kola, brusle, přes instruktora lyžování, po veškeré kolektivní sporty. Ráda cestuje, ve volných chvílích ráda čte a velmi ráda zpívá.

Bc. Eliška Špinarová

lektorka jazykového kroužku a přípravného kroužku Školáček

AKTUÁLNĚ NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ

Naše lektorka Eliška pracuje v mateřské škole Kameňáček na Střekově. Vystudovala na pedagogické fakultě UJEP obor učitelství pro mateřské školy. Absolvovala kurz logopedického asistenta - primární logopedická prevence ve školství v Praze NIDV. Součástí tohoto kurzu byla povinná praxe v logopedické mateřské škole. Práce s dětmi ji velmi baví, zejména se specializuje na zlepšení jazykových dovedností u dětí předškolního věku, které jsou velmi častou problematikou v praxi s dětmi.

Ve volném čase se věnuje sportu, zejména běhu a fitness. Chodí ráda do společnosti, do divadla, do kina či posedět s přáteli. 


Mgr. Alena Marie Berková

lektorka dětské emočně-rozvojové skupinky

Alena pracuje zde v centru jako psycholožka a zároveň i lektor emočně-rozvojové skupinky pro děti. Má vystudovanou jednooborovou psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií a získala řadu certifikátů v oblasti zdravotní psychologie, sebezkušenostního výcviku a psychoterapeutického vzdělávání. Ráda by prostřednictvím dětské skupinky umožnila dětem sdílení prožitků jejich všedních i nevšedních dní a posílila tak jejich důvěru nejen k druhým, ale především k sobě samým. A to skrze zážitkovou psychologii.

Svůj volný čas tráví nejradši s rodinou a přáteli a její velkou vášní je cestování a osobní rozvoj.