Psychologické poradenství

„Každý by měl mít někoho, s kým by si mohl upřímně promluvit, protože někdy se člověk cítí hrozně sám, ať je sebestatečnější.“ - Ernest Hemingway

Rádi bychom vás upozornili, že centrum Á-jem není zdravotnické zařízení a nepodléhá tak smlouvám s pojišťovnami, služby jsou hrazeny přímou platbou.

Z DŮVODU PROBÍHAJÍCÍ MATEŘSKÉ DOVOLENÉ JSOU SLUŽBY DOČASNĚ OMEZENY ! 

Individuální konzultace

Nacházíte se v náročné životní situaci či se vás zmocňují nepříjemné pocity úzkosti, méněcennosti, nejistoty nebo jen hledáte prostor pro sdílení a podporu? Využijte individuální psychologickou konzultaci.

Lekce relaxace

Prevence stresu, únavy a chronických onemocnění. Naučte se správně relaxovat a poznat sami sebe i své tělo. Navštívit můžete skupinové lekce relaxace nebo si sjednat individuální relaxační cvičení.

Rodinné poradenství

Máte pocit, že se ve Vaší rodině něco děje?

Potřebujete podpořit ve vzájemné kominukaci nebo odhalit příčinu neshod či nepohody?

Jsme tu pro Vás.

Krizová intervence

Občas v našich životech nastanou nenadálé situace, které nás v mžiku dokážou velice zasáhnout, a se kterými si nevíme rady. V této akutní situaci se na nás můžete obrátit v rámci krizové intervence.

Poradenství v oblasti vzdělávání

Nevíte si rady jaký studijní obor je pro Vás vhodný? Jaký máte potenciál? Nebo jen potřebujete podpořit v rozhodnutí, kam se vydat dál?

Rádi Vám v tomto pomůžeme !  

Mgr. Alena Marie Berková : berkova@a-jem.cz

Objednávat se můžete  na e-mailu centrum@a-jem.cz